קינגסטון מדפים - מדפים למחסן ומערכות אחסון מתקדמות

בלוג

ארון תיקיה למשרד

ארון תיקיה למשרד

בארונות משרדיים אין מאחסנים בגדים או משחקים. בארונות הנמצאים במשרדים מאוחסנים מיני מסמכים ותיקיות וקלסרים. לפעמים נמצאים בפנים חומרים מסווגים, מידע אודות לקוחות וספקים והזמנות ותיקי פרויקטים. איך כדאי לבחור ארון תיקייה למשרד? אלה הכללים שיעשו לכם סדר.

לשמור על הסדר במשרד עם ארונות מתכת

אין ספר כי ארון משרדי לצרכי תיוק נועד בראש ובראשונה לשמור על הסדר במשרד. אף משרד לא יוכל לתפקד באופן מיטב אם כל סוגי הניירות וכל מיני המסמכים יהיו מפוזרים באי סדר פה ושם. בצורה כזאת לא ניתן לשמור על סביבת עבודה תכליתית. בצורה כזאת, ואף פעם אי אפשר יהיה למצוא במהירות את המסמך שצריכים לקראת ישיבה או לפגישה עם לקוח. כדי למצוא ארון מתכת למשרד שיהיה המתאים ביותר, יש לפני כן להחליט כמה מסמכים או תיקי לקוחות יהיה צריך לאחסן בארון.

באם המשרד גדול מאוד, או באם מדובר בחומר שהולך ונערם, בהחלט יתכן שלא די בארון מתכת יחיד. כדאי מבעוד מועד להגדיר שמא נחוץ חדר ארונות או חדר תיקיות ייעודי. חדר כזה יכול בהחלט להיות נפרד מהמשרד עצמו גם מטעמים אחרים. לאו דווקא כמות התיוקים והניירת אלא סיווגם. אם המסמכים סודיים או חסויים ולא רוצים שלכל אחד תהיה גישה מידית אליהם, חדר נפרד וסגור יוכל להיות רעיון מעולה.

שימוש בחדר ארונות גם בבית שלכם

כמו במשרדכם, גם בבית חשוב לשמור על סדר וארגון, בדיוק למטרה זו קיים המושג חדר ארונות, בחדר ארונות מעוצב ניתן לחלק את האחסון לפי עונות (חורף, קיץ וכו'). החלוקה מתבצעת בצורה שאנחנו כבעלי הבית נוכל לדעת בדיוק כגון הפרדה בין הבגדים של הגבר לאישה, ובין החורף לקיץ. ועוד פרמטר מאד חשוב – הפרדת הנעליים במגירות האחסון.

ייצוגי ויפה

אם לא חדרי ארונות נחוצים למשרד כי אם ארון תיקייה קומפקטי למדי, חשוב לבחור פתרון ייצוגי ויפה. במיוחד הדבר נכון כאשר המשרד הינו כזה שאליו מגיעים לקוחות או שבו מתקיימות פגישות חשובות. ארונות תיוק בסיסיים או פשוטים יכולים להוות בחירה סבירה כאשר מדובר במשרד שעושה את צעדיו הראשונים, אם ההיבט התקציבי מהווה שיקול מרכזי. אבל יש לזכור כי ארונות פשוטים מדי יוצרים רושם עתיק, לפעמים ממש מאובק והסתדרותי. כדי לדעת שגם את תקציבכם מוגבל, בכל זאת ניתן למצוא את האיזון בין מחיר נוח של ארון תיוק לבין חזות ייצוגית ונאה (גם אם לא הכי יוקרתית).

משרד מעוצב ממותג

יש להקפיד על כך כי ארונות תיקייה שרוכשים למשרד יהיו לא סתם נאים אלא גם מתאימים למיתוג של המשרד. מי שמגיע למשרד ער לעובדה שנעשתה עבודת עיצוב משרד מושלמת באווירה צעירה ודינאמית. למשל, טוב יעשה אם ישתמש בארונות תיוק בעיצוב צעיר. אם מדובר במשרד ייעוץ בכיר, למשל בענייני מיסוי, עיצוב הארון המועדף יהיה רציני וגם יוקרתי במידה. מוסכים, בתי חולים, רואי חשבון, ווטרינרים, מרפאים בעיסוק – לכל משרד ולכל עיסוק קיים ארון במיתוג הנכון.

נוחות שימוש וגישה

לא כל ארונות התיוק המשרדיים נוחים באותה המידה. ראוי לשים לב כי הארון שבו בוחרים יהיה נוח לשימוש. בדקו כי הארון בנוי היטב, שהוא חזק ועמיד אך גם כזה המאפשר גישה קלה לחומרים, למסמכים ולתיקים הנמצאים בתוכו.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מידוף למחסן: 5 הסוגים העיקריים ביותר

מידוף למחסן: 5 הסוגים העיקריים ביותר

בחירת מדפים לעסק, היא מלאכה אשר דורשת תכנון והשקעת מחשבה תוך התחשבות והתאמה לצרכי האחסון הספציפיים של המקום וסוג הסחורה והציוד המיועדים לאחסון. כל מחסן…

המשך קריאה
כיצד לבחור מדפים מותאמים למשרדים?

כיצד לבחור מדפים מותאמים למשרדים?

עוברים למשרדים חדשים? או שהחלטתם לעצב את המשרד מחדש? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לבחור מדפים חדשים שיהיו מושלמים למשרד שלכם. תכננו…

המשך קריאה
דילוג לתוכן