קינגסטון מדפים

בלוג

בחירת רכב תפעולי חשמלי לעבודות שינוע במחסן

בחירת רכב תפעולי חשמלי לעבודות שינוע במחסן

רכב תפעולי יכול להיות הפתרון הקל והפשוט ביותר למשימות שונות, הן בתחום העבודה והן בתחום ה‏אישי. מה זה בכלל רכב תפעולי, באילה משימות מדובר, באילו תחומים רכב תפעולי יכול להיות יעיל והשאלה החשובה מכולן – כמה זה עולה לנו? לכם יש את השאלות ולנו יש את כל התשובות.

רכב תפעולי חדש או רכב תפעולי יד 2 – יש חיה כזו

בטרם נגיד מילה או שתיים על העניין שרכב תפעולי לא חייב להיות מהניילונים, נדבר קצת על מה זה רכב תפעולי בכלל. על קלאב קר שמעתם? סביר להניח שלא. קלאב קר זה שם מאוד לועזי לרכב קטן, ממונע חשמל, שנועד להסיע אנשים או להעביר חפצים בתוך השטח העצום של אתרי נופש ורזורטים גדולים.
כן, אם ניקח לדוגמא את מלון "בראשית" שנמצא בנגב, שהמבנים שלו ממוקמים במרחק מה אחד מהשני, נדע שקלאב קר מסייע להם להעביר את האורחים שלהם ממקום אחד לאחר בצורה היעילה ביותר.
בחו"ל, קלאב קר משמש אנשים שבאים לשחק גולף במגרשים העצומים שנועדו למשחק זה. אך כמובן אין זה השימוש היחיד ברכבים אלה.
עם הזמן, קלאב קר הרחיב משמעותית את ייעודו וכיום הוא משמש אנשים לא רק בתחום הנופש אלא גם בתחומים אישיים אחרים וגם במסגרות עבודה השונות.

שורה תחתונה או כמה זה עולה לנו?

טווח המחירים תלוי במגוון גורמים וינוע בין כ – 12000 ₪ לבין כמה עשרות אלפים.

עבודות שינוע במחסן עם מדפים

יש לכם מדפים למחסן, ארגזים או פתרונות אחסון אחרים שאתם צריכים להעביר אבל רכב הוא לא פתרון בשל הגודל שלו? רכב תפעולי נועד בדיוק לזה.
להעביר אנשים ממקום למקום כאשר אין מדובר במרחקים גדולים במיוחד, להעביר חפצים כאלה ואחרים ובעיקר לעבור במקומות שכניסת רכב רגיל לא מתאפשרת בו.

היתרונות

החיסכון בדלק – רכב קטן עם מנוע חשמלי חוסך לכם הרבה כסף.

קלות התפעול – כמובן שתפעול רכב כזה מצריך תרגול וכישורים, אך עדיין מדובר בתפעול פשוט יותר מאשר תפעול רכב רגיל.

שבילים צרים אותנו לא מפחידים – יתרון בולט נוסף, זה היכולת של רכב תפעולי לעבור במקומות צרים וקטנים, שרכב רגיל, ולו הקטן ביותר, לא יכול.

בחירת רכב תפעולי יד 2

להגדיר את הצורך – מה אתם הולכים להעביר בו? לאיזה מרחק? מה טווח הנסיעה היומי שלכם? כל השאלות הללו, יעזרו לכם להבין מה הדגם הנכון בעבור הצרכים שלכם.

ישן לפעמים עדיף על חדש – לא תמיד אתם חייבים לרכוש רכב תפעולי חדש, לעיתים רכב תפעולי יד 2 יכול להיות הפתרון הנכון, כזה שגם יחסוך לכם מעט בהוצאה הכספית.

נסיעת מבחן – כמו גם בבחירת רכב רגיל, אתם צריכים להתרשם הן מיכולות רכב התפעולי והן מהקלות שבה אתם מצליחים לתפעל אותו.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מדפי פח: הפתרון היעיל והנפוץ ביותר לאחסון

מדפי פח: הפתרון היעיל והנפוץ ביותר לאחסון

מדפי פח מהווים את אחד מפתרונות האחסון היעילים והנפוצים ביותר במיוחד בתחום התעשייתי והמסחרי. מידוף למחסן ומידוף תעשייתי חייב לכלול מספר אלמנטים אשר יאפשרו ניצול…

המשך קריאה
שילוב נכון בין האחסון ובין עמדות העבודה במשרד

שילוב נכון בין האחסון ובין עמדות העבודה במשרד

תכנון של משרד הוא עניין מאתגר בגלל שהוא צריך לקחת בחשבון כמה מרכיבים נפרדים לחלוטין – עמדות עבודה ארגונומיות, סביבת עבודה נעימה ומרווחת עבור הלקוחות…

המשך קריאה