קינגסטון מדפים

בלוג

מדפים לחדר ארונות - האחסון האולטימטיבי בחדר הארונות

מדפים לחדר ארונות – האחסון האולטימטיבי בחדר הארונות

אף חדר ארונות לא שלם בלי מדפים איכותיים שיסייעו באחסון. במידה ואתם לא יודעים איך לארגן את המדפים בחדר הארונות, המאמר הזה הוא בשבילכם. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן את האחסון האולטימטיבי בחדר הארונות.

לא זורמים עם הבלגן

בדומה למחסן ביתי, חדר ארונות הוא חלל שיכול להתבלגן בקלות רבה מאוד, במידה ולא תשקיעו בו כמו שצריך בסדר ובתכנון מוקדם. חדרים מסוגו של חדר הארונות הם חדרים שנוטים להערים בהם חפצים בסיטונות, עד שכבר אין מקום לנשום או לזוז בתוכם. עם זאת, לסדר יש חשיבות רבה בחדר כי רק כך תוכלו להתמצא בין הבגדים, הנעליים והאקססוריז השונים ולעשות פעולות נחוצות נוספות. לכן לפני שנעסוק בסוגייה של מדפים לחדרי ארונות חשוב לתת דגש חשוב: גם אם אתם לא סגורים באילו מדפים לבחור העיקר שיהיו מדפים. מידוף לחדר ארונות תורם בסדר, בארגון, בניקיון וביכולת לתכנן חדר ארונות שבאמת ישרת אתכם כראוי.

כשהמדפים המתאימים הכל מתאים

מידוף מודולרי לחדר ארונות הוא בהחלט בחירה אלגנטית ומתוחכמת לחדר שיכולה לסייע לכל מי שהאחסון שלו דינמי, אפילו רק במעט. מדפים מודולריים הם מדפים שניתן לשחק עם תכונותיהם: להוסיף מדפים בקלות, לשנות גובה וזווית או להסיר מדפים כשאין בהם עוד צורך. לכן הם רלוונטיים מאוד לחללי אחסון בהם התכולה אינה תמיד סטטית. מדפים מודולריים לחדרי ארונות יעזרו לכם לעשות מהחדר את מה שאתם באמת צריכים שיהיה, ולא סתם להיתקע על תבנית קשיחה ולא מותאמת לצרכים המשתנים.

כמו מחסן אמיתי

מדפים מקושרים לרוב עם ייצור מעץ, אך כמובן שניתן להשיג מדפים ממגוון רחב בהרבה של חומרי גלם. מדפי מתכת לדוגמה הם פתרון נח ויעיל לחדרי ארונות איכותיים. הם מסוגלים לשאת בעומס רב ומפגינים עמידות מרשימה מפני קריסה או בלאי. בנוסף קל לנקות אותם ולראות מה מוצג עליהם בבירור. זאת הסיבה שמדפי מתכת נמצאים בשימוש רווח בתוך מחסני גינה למיניהם או בחנויות. זאת גם הסיבה שמומלץ מאוד לבחור מדפי מתכת לחדר ארונות.

לפי המידה

חדרי ארונות טובים הם חדרי ארונות שהושקעה בהם מדידה מקדימה. נכון, העסק של מדידות עשוי להרגיש כמו עבודה שחורה אבל הוא אופטימלי בשביל להשיג את התוצאה הרצויה. באמצעות מדידה מדויקת ככל האפשר תוכלו לגבש חזון ברור יותר עבור החדר. כך תוכלו להבין איפה מתאים מדף לקולבים, ואיפה תרצו דווקא ליצור פער בין המדפים כך שייווצר חלל אחסון מרווח יותר. בנוסף כך תוכלו להבין מה מהפריטים יהיה בהישג יד ומה ידרוש מעט יותר מאמץ. לכן עוד לפני בחירת המדפים (והיתרונות הרבים שהם מביאים אותם) חשוב לתת מחשבה מסוימת על מיקום המדפים ביחס לחלל והגודל הרלוונטי שלהם שבו תרצו להשתמש.

אולי יעניין אתכם לקרוא עוד על: כיצד לבחור מדפים לבית?

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רעיונות לסידור מחסן

רעיונות לסידור מחסן

סידור מחסן באופן מיטבי הוא חשוב מאוד על מנת שיהיה אפשר למצוא את הפריטים שמחפשים באופן הקל והמהיר ביותר. אם מדובר על מחסן ביתי, מדובר…

המשך קריאה
מדפי אלומיניום לאחסון תעשייתי

מדפי אלומיניום לאחסון תעשייתי

מדפים עשויים מחומרי גלם מגוונים הכוללים עץ, פלסטיק ומתכת וזאת בהתאם לייעודים השונים שלהם והתאמתם לצרכי הלקוח, לאופוי של העסק כדוגמת משרד ולסוג הסחורה המאוחסנת.…

המשך קריאה