קינגסטון מדפים - מדפים למחסן ומערכות אחסון מתקדמות

בלוג

מדפי סופר סלוט לאחסנה קלה

מדפי סופר סלוט לאחסנה קלה

מדפי סופר סלוט הינם מדפים מודולריים לאחסנה קלה המגיעים במגוון רחב של גדלים, אורכים ועומקים. מדובר במערכת מידוף נפוצה ביותר לצרכי אחסון של סחורה קלה, למחסנים בבתים משותפים וכן למשרדים ואף בתים פרטיים. מדפי סופר סלוט הינם מדפים למחסן אשר מספקים גמישות רבה ומהווים מדפים למחסן ביתי המבוקשים ביותר בארץ.

מגוון שימושים והתאמה לצרכי הלקוח

אופן הרכבת המערכת מתבצע באמצעות חיבור ארבעה עמודים זוויתיים אל המדף באמצעות ברגים ואומים מותאמים לייעודם. המדפים ניתנים להתאמה בהתאם לצרכי האחסנה ואופי המוצרים. מערכת מידוף סופר סלוט מספקת מענה גמיש וניתן להתאמה בהתאם לצרכי הלקוח וכל זאת תוך שמירה על איכות ועמידות גבוהה. המדפים ניתנים להזמנה במגוון צבעים כאשר הצביעה מתבצעת בתנור אפוקסי מיוחד המקנה למדפים עמידות גבוהה מפני שריטות וחלודה. מגוון האפשרויות והשימושים של המדפים הינו רחב וכולל אפשרויות אחסנה ביתיות, משרדיות וכאלה המותאמות לחנויות ועסקים שונים.

ניצול מיטבי של חלל האחסון

מידות המדפים ועומקים ניתנים להזמנה אישית של הלקוח ומאפשרים ניצול מיטבי של חלל האחסון. מדפי סופר סלוט הינם מדפים המיועדים למחסנים פרטיים ועסקיים ולחדרי ארונות בבית. המדפים יכולים לשאת משקלים ועומסים קלים עד בינוניים כאשר בקצוות המדף ישנם שני קיפולים המיועדים להרכבת המדף על גבי העמודים התומכים. מדף סופר סלוט יכול שלאת משקל של 80-15 ק"ג ומתחת לכל מדף ישנם תומכים אשר שומרים על עמידות המדף לאורך שנים ומונעים היווצרות שקעים.

יתרונות מדפי סופר סלוט

יתרונות מידוף סופר סלוט כוללים בראש ובראשונה עמידות בזכות הצביעה המיוחדת בתנור וחומר הגלם האיכותי. מגוון הגדלים והעומקים השונים של המדפים מאפשרים ניצול מקסימלי של חלל החדר וכן ניתן להרכיבם בצורת ח' או ר' ללא עמוד בפינת חיבור המדפים. מערכת מודולרית של מדפי סופר סלוט מספקת מענה למגוון צרכים פרטיים, עסקיים ומשרדיים וניתן לראות שימוש רחב במוצר בספריות, ארכיונים ומחסנים לציוד משרדי הכוללים קלסרים ומסמכים. המדפים קלים להרכבה ופירוק מה שמאפשר שינויים בהתאם לצרכי האחסון המשתנים, לאופי המוצרים והסחורה וכן בהתאם לתנאי המקום.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

פתרונות אחסון לבית ולמשרד בשילוב מדפים

פתרונות אחסון לבית ולמשרד בשילוב מדפים

סביבת המגורים והעבודה של כולנו מאובזרת במגוון רחב של פריטים וחפצים שונים המשמשים אותנו במהלך חיי היומיום וזאת לצד עשרות פריטים וחפצים שהשימוש בהם הינו…

המשך קריאה
בחירת ספק למדפי אחסנה כבדה

בחירת ספק למדפי אחסנה כבדה

בחירת ספק למדפי אחסנה צריכה להיעשות באופן יסודי ביותר, על מנת שתוכלו לדעת בוודאות כי כל הציוד הכבד שלכם נמצא בסופו של דבר מוגן ובידיים…

המשך קריאה
דילוג לתוכן