קינגסטון מדפים - מדפים למחסן ומערכות אחסון מתקדמות
יצירת קשר עם קינגסטון מדפים ופתרונות אחסון

בלוג

5 עקרונות לשמירה על חנות מסודרת, נקייה ומזמינה

5 עקרונות לשמירה על חנות מסודרת, נקייה ומזמינה

כל לקוח שנכנס לתוך חנות מעוניין לחוש בה בנוח ורוצה שהפריטים או המוצרים יהיו מסודרים בצורה נוחה ויעילה כך שהוא יוכל להתמצא בחנות אפילו בעצמו, ללא עזרה של עובדי החנות. נושא זה גם מהווה שיקול עסקי ומסחרי חשוב מאד, שכן אם המוצרים לא יהיו מסודרים בצורה אסתטית ונעימה – הלקוחות כלל לא ייכנסו אל החנות ובוודאי שלא יבצעו רכישות. מדפי תצוגה לחנויות חייבים להיות מתאימים לאופי וסגנון החנות וצריך לחשוב עליהם כבר בשלב המקדים של תכנון החנות. עניין זה מקבל תוקף גם בעת תהליך של עיצוב סופרמרקט, שכן השיקולים העסקיים דומים בשני המקרים.

על מנת שהחנות תהיה נקייה ומזמינה וגם תגרום ללקוחות לרצות לבצע רכישה, חשוב להקפיד על עקרונות מהותיים שעשויים לעשות את ההבדל

בחירה נכונה של מדפים לחנות

חשוב להתאים את המדפים לאופי וסגנון החנות, לעיצוב הכולל ולסוג המוצרים והפריטים שהמדפים אמורים לשאת.

שילוב עם מתקני תצוגה

חשוב לנסות לחשוב דרך הראש של הלקוח, כלומר לנסות לדמיין מה יגרום ללקוח להשתכנע לבצע רכישה, כלומר מה יפתה אותו לשלוף את הארנק. מתקני התצוגה יסייעו לו לראות באופן ישיר וברור את הצורה או הגודל של המוצר המדובר. ( לצפייה במגוון מדפי תצוגה לחנויות )

השקעה בנושא של עיצוב החנות

כאשר הלקוח נכנס לחנות ומיד מרגיש שמדובר בחנות מעוצבת שהושקעה לא מעט מחשבה ותשומת לב בעיצוב שלה – קל לו יותר לשהות בה במשך זמן רב ויש סבירות גבוהה יותר שהוא אכן ימצא את הפריטים שבהם הוא מעוניין.

מדפים יד שנייה

אף אחד לא חייב לדעת שמדובר במדפים ממוחזרים, כל עוד הם במצב מצוין ומשרתים את האינטרסים הן של הלקוחות והן של בעלי החנות.

התאמה אישית של המדפים

מדפים לסופרמרקט לא יתאימו לחנות בגדים ולהיפך. כיום ניתן להשיג בתחום זה מדפים ייעודיים לכל צורך או דרישה וחשוב להיצמד להגדרה של המדף ולמטרה שלשמה הוא יוצר.

איך משפיעים מדפים לחנויות על הלקוחות?

כאמור, ללקוח אין זה משנה האם בעל החנות התקין מדפים משומשים או מדפים שנחשבים למיוחדים ויוקרתיים. העיצוב הכולל וסידור החנות הם שיקבעו את חוות דעתו ואת הרצון שלו לרכוש פריטים מהחנות. כאשר משלבים סטנדים לתצוגה עם הארונות או מתקני המידוף אין ספק שיתקבל עיצוב מרהיב ומזמין שהלקוח ירגיש בו בנוח וייהנה לשהות במקום. זו הסיבה שהנושא של מידוף לחנויות מקבל תשומת לב רבה מאד ומושקעת מחשבה רבה בעיצוב כל חנות וחנות.

כאשר בעל החנות יבחר סטנדים לחנויות שמתאימים לסחורה שהוא מציג, שאביזרי מידוף נכונים ואפילו יפים יהיו מותקנים בחנות שלו ומדפים כמו מדפי פח, מדפי פלסטיק או אפילו מדפי ברזל יהיו מכוסים בפריטים ואביזרים – הוא גם יוכל לעצב את החנות במחיר סביר מבלי לפשוט את הרגל ולהפוך את החנות לפינת חמד של ממש. כיום זו גם ההמלצה הגורפת של כל מי שעוסק בתחום של עיצוב מסחרי, שכן בסופו של דבר התוצאה נבחנת ברצון של הלקוח לרכוש פריטים ולשלם עבור הפריטים שראה ואהב.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מתקני תצוגה לחנות – איך בוחרים

מתקני תצוגה לחנות – איך בוחרים

מדפים לאחסון החלתטם לפתוח חנות בגדים בעיר? אתם בדרך להגשים חלום ולפתוח קונדיטוריה? מדפים לאחסון הם בדיוק מה שאתם צריכים. כיום המדפים משמשים בתי עסק…

המשך קריאה
שימוש במדפי נירוסטה לאחסון

שימוש במדפי נירוסטה לאחסון

מידוף למחסנים הוא תחום אשר מחייב התאמת מערכות המדפים לצרכי האחסון, לאופי המקום ולסוג הסחורה. מדפים למחסן עשויים ממגוון חומרי גלם והם מיועדים לשאת משקלים…

המשך קריאה
דילוג לתוכן