קינגסטון מדפים - מדפים למחסן ומערכות אחסון מתקדמות

בלוג

איך להתקין מדפים?

איך להתקין מדפים?

האם זוהי שאלה טריוויאלית? וכי מה הבעיה להתקין כמה מדפים? להבריג או לדפוק כמה ברגים לתוך הקיר? התקנת מדפים כמו כל פעולה בעסקים והמפעלים השונים מחייבת להצמד לחוקי, תקני ותקנות הבטיחות והגהות בעבודה. התקנה מדפים בהתאמה ליעילות העבודה ולבטיחות העובדים והעבודה מחייבת שילוב פעולות מחושבות, הן מבחינת היעילות והן מבחינת הנראות והחזותיות הכללית.

שלב התאמת המדפים – איך נתאים את הגדלים לצרכים?

התאמת המדפים מבחינת אמות המידה, קרי, האורך, העובי והמרחק ממדף למדף נדרשים לפני התקנת המדף ולפני הגעתו אל מקום העבודה. התאמת המדף ולקיחת מרווח בטחון הן פעולות נדרשות למניעת בזבוז זמן וכסף בעת הרכישה ובעת התקנת המדף עצמו. חשוב מאוד לערוך מדידות מדויקות עד כמה שניתן ולבצע את ההתקנה באופן שיתאים לגובה הממוצע וליכולת הגישה של העובדים. כמו בן, מעבר למידות האורך והרוחב, חשוב לבדוק גם את נתון המשקל ומשקל היתר שביכולתו של המדף לשאת.

מדפים ממתכת יהיו יעילים יותר ממדפים מעץ במקרים הללו, במיוחד לצורכי תעשיה כבדה. הפריטים והציוד אשר יונח על המדפים בתעשיות השונות חייב להיות מאובטח מבחינת עמידות המדף ושטחי האחסנה גם מבחינת המשקל וגם מבחינת הטמפרטורות המשתנות בין קרירות המחסן וחום הציוד – שינויים אשר במקרים של חוסר התאמה עשויים לגרום לסכנה לציוד ולנפש.

מה חשוב לדעת בעת התקנת מדפים ממתכת?

התקנת מדפי מתכת היא הבחירה המיידית של רוב בעלי המפעלים ובעלי המקצוע האחראיים על המענה הלוגיסטי במחסנים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לציין שלא כל מדף רשת מתאים לכל סוג של עומס או מפעל. מדפי מתכת חייבים להיות כאלה אשר מתאימים לתנאים דחוקים ודחוסים במחסנים המפעלים השונים ומעבר לכך כאלה אשר עמידים בפני חלודה אשר עשויה להתרחש במקרים של לחות ואפילו שכבות של אבק ועובש אשר עלולים להיווצר במקומות סגורים.

איכות המדף ועמידותו בפני עובש ולחוויות ימנעו החלדה/החלדה מהירה וימנעו זיהומים וסיכונים בקרב העובדים. סיכונים, כמו: פציעות, מחלות ונפילת ציוד בעת שבר כתוצאה ממצבי החלדה מתקדמים, אשר בעבר השפיעו רבות על בטיחות העבודה בארגונים ומפעלי תעשיה שונים.

התקנת מדפים במפעלים ומחסנים תעשייתיים

עבודת ההתקנה עצמה חייבת להתבצע באיכות הגבוהה ביותר. מעבר לאיכות המדף איכות ההתקנה וחיזוק המדף חייבת להיות ללא דופי. מדף איכותי אשר אינו מחוזק כראוי יהווה סיכון לעובדים ולצידו בדיוק באותה מידה ואף יותר ממדף מאיכות ירודה.

בחירת מדפים למבנים זמניים – מדפים למבנים יבילים

בחירת והתקנת מדפים למבנים ארעיים חייבת להיעשות גם היא בכובד ראש על אף הזמניות של המבנה. במקרים מסוימים כמו בנית מבנה למשרדי מכירות, ביתנים למשרדי קבלנים וכיוצא באלה, מחויבים בהתקנה בטיחותית של כל פרט במיוחד כאשר מבנים אלה נמצאים באזורים הקרובים לאתר בנייה. כל זעזוע קל עשוי לגרום לקריסה, נפילה ופציעה, על כן, אין לזלזל גם בבחירת המדפים ושטחי האחסון בחללים אלה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

על מעבר דירה, פתרונות אחסון והובלות

על מעבר דירה, פתרונות אחסון והובלות

מעבר דירה אמנם כרוך בלא מעט טרחה - ובפרט האריזה לקראת הובלת דירה, הפריקה של כל הארגזים וההתארגנות מחדש - אבל זוהי גם הזדמנות מצוינת…

המשך קריאה
כיצד ניתן להגדיל את שטח המחסן בחנות או בעסק?

כיצד ניתן להגדיל את שטח המחסן בחנות או בעסק?

שטח החנות יכול לגדול פלאים תודות לשינויים קטנים וגאוניים ההופכים את העבודה להרבה יותר פרודוקטיבית ותורמת. פתרונות אחסון יעילים ברוב המקרים לצורך התפקוד היעיל של…

המשך קריאה
דילוג לתוכן