קינגסטון מדפים - מדפים למחסן ומערכות אחסון מתקדמות
יצירת קשר עם קינגסטון מדפים ופתרונות אחסון

בלוג

שיטות אחסון ופתרונות אחסון

שיטות אחסון ופתרונות אחסון

שיטות העיצוב והפרזול השונות כחלק מהתייעלות האחסון אינן חייבות לבוא אחת על חשבון השנייה, גם בתחום התעשייתי והתפעולי ניתן לראות את הפשטות חשיבותו של העולם החזותי והאסתטי גם בנושא המידוף והאחסון, מעבר לציון הבלתי נמנע של הבטיחות והזמינות של הציוד ויעילות תהליכי העבודה, בעת אורגניזציה וסידור יעיל של כלל הפריטים, הציוד ותהליכי העבודה במקומות הראויים, הבטוחים והנכונים.

מבחינות רבות, נבדק ונמצא כי דווקא הנקודות אשר מקשרות אותנו למוטיבציית העובדים לא בכדי משיקות לתחום העיצוב והחזותיות. על כן, מעבר לבטיחות העובדים מקומות עבודה, גם בתחום התעשייה, שמים דגש מיוחד גם על העיצוב והנראות של אזורי העבודה, גם במישור המחסנים ואזורי עבודה בתחום התעשייה, הלוגיסטיקה, הטקסטיל ועוד.

פתרונות אחסון למחסנים פרטיים וביתיים

פתרונות אחסון מאפשרים לנו הלקוחות הפרטיים והעסקיים לבחור את הכלי היעיל ביותר לאחסנה, ולא פחות חשוב מכך, גם למציאה כל הפרטים שאוחסנו. במקרים רבים, גם במישור העבודה וגם במישור הפרטי- ביתי, הנטייה לאחסן פריטים וציוד שונה אך לשכוח היכן הם רווחת במקומות שונים, העסקיים והפרטיים. בחירת מדפים או פתרונות אריזה ואחסון במידוף שיאפשרו לנו ליצור סדר וארגון באזורים הפרטיים והעסקיים שלנו ייעלו את ההתנהלות שלנו בתחום התפוקה והבטיחות בצרכים השונים בחיינו.

מדפים תלויים – דקורציה ופרזול ייחודי

מדפים תלויים הם האופנה האחרונה בתחום עיצוב המטבחים הדקורטיביים. מדפים תלויים על שרשראות יציבות בסגנון עץ או בסגנון מתכת חשופה/צבועה יוצרת מראה מודרני- עתידני ייחודי בעיקר באזורים פרטיים כמו המטבח, במשרד ובפינות ההמתנה בקליניקות ומרפאות שונות. מדפים תלויים בעיצוב ופרזול מחושב ייצור מראה מעניין יותר וסגנון ייחודי אשר בהכרח ישפיע על התחושה והאווירה הכללית, בחדר, חדר ההמתנה, המטבח ו/או במשרד.

מדפים למטבח התעשייתי והמוסדי

מדפים למטבחים המוסדיים והתעשייתיים חייבים להיות בעלי יציבות ובידוד תרמי ייחודי ומותאם לעבודה הספציפית, אבל איש לא אמר שהם חייבים להיות בעלי אותו עיצוב כסוף ומשעמם, בחירת גוונים קצת יותר אופטימיים מהגוון המתכתי הנפוץ תתרום לאפקטיביות ויעילות העובדים באופן מוכח שנבדק פסיכולוגית בקרב קבוצות מיקוד וניסוי שונות, אשר טענו שכאשר הצבע היה מונוטוני פחות יעילות העבודה והתפוקה בעבודה עלתה באחוז ניכר, גם מהעדויות של מנהלי העבודה, נשמעו הדים דומים בעת בחינת "הספק הייצור" בעת שינוי זה לאחר מספר ימים.

שמירה על האסתטיות ועל האווירה, גם במטבחים התעשייתיים הוכחה כיעילה במקומות לא מעטים, כדאי מאוד להכניס קצת צבע גם למטבח שלכם…

מדפים לאחסון מוצרים קלים

תכנון מדפים למטבח הביתי מתקיים בשני שלבים, שלב הארגון ושלב העיצוב. בשלב עיצוב נחשוב על האווירה הכללית והתוספת הכללית שאנו מעוניינים לקבל, בשלב השני חשוב מאוד שניקח לתשומת ליבנו גם את אלמנט הארגון, ניתן לארגן את המדפים או כל אלמנט אחסון אחר באופן שיקל עלינו למצוא כל דבר וייצור סר בארגון המטבח וכל המטבח שלנו, חישוב שני האלמנטים המרכזיים הללו יהפכו את המטבח שלנו לכלי המשרת אותנו ולא חלל שדורש ארגון מחודש, באופן חוזר ונשנה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

עמידות והתאמה אישית של מדפי רשת

עמידות והתאמה אישית של מדפי רשת

מדפי הרשת ניתנים להתאמה על פי הזמנה אישית בהתאם למידות הדרושות לעסק הספציפי, את המדפים ניתן לקצר על פי מידות שהוזמנו מראש, מה שמאפשר חיסכון…

המשך קריאה
לוקרים וארונות מתכת למשרדים קטנים וגדולים

לוקרים וארונות מתכת למשרדים קטנים וגדולים

המונח ריהוט משרד כולל בתוכו מגוון רחב של פריטי ריהוט שונים הנחוצים לכל משרד ומשרד בהתאם לגודלו, אופי וסוג הפעילות העסקית המאפיינת אותו, מספר עמדות…

המשך קריאה
דילוג לתוכן