קינגסטון מדפים - מדפים למחסן ומערכות אחסון מתקדמות
יצירת קשר עם קינגסטון מדפים ופתרונות אחסון

בלוג

5 סוגי מערכות מידוף לתעשייה

5 סוגי מערכות מידוף לתעשייה

מערכות מידוף לתעשייה הן למעשה הגדרה כוללת למספר מערכות מידוף שונות אותן ניתן להתאים לצרכי אחסנה קלה או כבדה בהתאם לצורך. מערכות אלו נחוצות לכל בית עסק או מפעל ייצור המחזיק ברשותו מחסן ייעודי לצרכי אחסנה קלה או כבדה של סחורות. מערכות מדפים תעשייתיים הן מערכות הניתנות לתכנון מדויק על פי צרכי האחסנה הנחוצים לכם, כאשר תכולת האחסון מהווה מרכיב חשוב בתהליך תכנון המערכת.

מומחה לארונות ומדפי אלומיניום: מקסום מקום וארגון

מתקיני ארונות ומדפי אלומיניום הם חלק בלתי נפרד במתן פתרונות אחסון יעילים ומאורגנים. לאנשי מקצוע אלו מומחיות בהרכבה, התקנה והתאמה אישית של ארונות ומערכת מדפים אלומיניום בהתאם לדרישות הלקוח. הם מודדים ומעריכים בקפדנות את השטח הפנוי, ומבטיחים התאמה ויישור מדויקים של הארונות והמדפים. מתקיני ארונות ומדפי אלומיניום מיומנים בעבודה עם חומרי אלומיניום, תוך שימוש בכלים וטכניקות מיוחדות על מנת להבטיח התקנות בטוחות ויציבות. תשומת הלב שלהם לפרטים ואומנות מביאה לפתרונות אחסון אסתטיים ופונקציונליים הממקסמים את ניצול החלל ומשפרים את הארגון במסגרות שונות, כגון משרדים, חנויות קמעונאיות ומתקנים תעשייתיים.

לפני שנציג בפנים את הסוגים השונים של מערכות מידוף לתעשייה, נציין את העובדה שתהליך התכנון של המערכות השונות, מחייב אתכם להסתייע בחברות מקצועיות העוסקות ומתמחות בהליכי תכנון, ייצור והקמה של מערכות מדפים לתעשייה, ובנוסף, מעניקות לכם פתרונות שירות לצרכי התאמות מזדמנות של המערכת לכל צרכי האחסנה הנחוצים לכם.

להלן רשימה של 5 סוגי מערכות מידוף פונקציונאליות למגוון רחב של צרכי אחסנה בתעשייה

מערכת מדפים ממתכת אלומיניום

מערכת מדפי אלומיניום היא מערכת מידוף המגיעה ללא אמצעי הברגה והיתרון המרכזי שלה טמון בעובדה שהיא ניתנת לכוונון בהתאם לגובה ורוחב המדפים הנחוצים לכם. מערכת זו מתאפיינת בעמידות גבוהה לנוכח איכויות האלומיניום כחומר גלם עמיד בפני קורוזיה ותנאי לחות והיא משמשת גם כמערכת מדפים לשטחי אחסון גדולים וגם לשטחי אחסון גדולים. בנוסף, מערכת מדפים ממתכת אלומיניום מהווה פתרון אופטימאלי לתכנון מערכת מדפים למחסן ביתי או עסקי. מדפי מתכת תעשייתיים מיועדים לאחסנה קלה וכבדה כאחד, כאשר תכנון המערכת ואופן התקנת מדפים תעשייתיים המיוצרים ממתכת, הוא תהליך מקצועי אותו חשוב ומומלץ ליישם באמצעות חברה מובילה בתחום.

מערכת מדפים למשטחים

סוג נוסף של מערכת מדפים לתעשייה היא מערכת ייעודית למשטחים. מערכת זו נועדה לצרכי אחסנה כבדה של סחורות במשקלים שונים של החל מחצי טון ועד 5 טון, כאשר השימוש במערכת זו נועד בעיקר למחסנים תעשייתיים בהם קיים הכרח בנגישות מקסימאלית למערכת המידוף לצרכי העמסה ופריקה של משטחים או סחורות באופן ידני או באמצעות מלגזה. מערכות אלו הן בדרך כלל מערכות המשלבות בתוכן מדפים ברזל למחסן.

מערכת מדפים לאחסנה קלה

במידה וצרכי האחסנה שלכם מתמקדים באחסנת סחורות בעומסים קלים של החל מ-100 ועד 200 ק"ג, מומלץ לכם להתקין מערכת מדפים לאחסנה קלה הנחשבת למערכת נוחה ופונקציונאלית בהתאם להיקף פריטי האחסנה הנחוצים לכם, וכל זאת תוך תכנון מיטבי של שטח האחסנה וניצול מירבי של גובה ורוחב המחסן.

מערכת מדפים תעשייתיים מסוג דרייב אין

מערכות מדפים מסוג דרייב אין הן מערכות אחסון תעשייתיות המיועדות בעיקר למחסנים לוגיסטיים בהם כל הגישה למדפים לצרכי פריקה והעמסה מיושמים באמצעות מלגזה. מערכת מדפים זו ידועה בשם דרייב אין מכיוון שמשטחי האחסנה מונחים על גבי מסילות המהוות חלק בלתי נפרד ממערכת המידוף, כאשר עומק המערכת וכמות המשטחים הנחוצה לכם לצרכי אחסון, מהווים פרמטרים מרכזיים לצרכי תכנון המערכת.

מערכת מדפים תעשייתיים מסוג קנטיליבר

מערכת מדפים זו מיועדת למחסנים או שטחי אחסנה בהם קיים צורך לאחסנת פריטי אחסון ארוכים, לרבות, פלטות עץ, פרופילים, צינורות וכדומה. מערכת זו מיוצרת מעוביים שונים של מדפים ברזל למחסן, כאשר האחסנה עצמה מתאפשרת במסגרת אחסון על גבי זרועות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מדפים למחסן מהיבואן לצרכן

מדפים למחסן מהיבואן לצרכן

מדפים למחסן הם הגדרה כוללת למערכות שונות של מדפים, אותן ניתן להתאים באופן פרטני לכל צרכי האחסנה על פי סוג ואופי התכולה המאוחסנת, גודל המחסן…

המשך קריאה
כיצד ניתן להגדיל את שטח המחסן בחנות או בעסק?

כיצד ניתן להגדיל את שטח המחסן בחנות או בעסק?

שטח החנות יכול לגדול פלאים תודות לשינויים קטנים וגאוניים ההופכים את העבודה להרבה יותר פרודוקטיבית ותורמת. פתרונות אחסון יעילים ברוב המקרים לצורך התפקוד היעיל של…

המשך קריאה
דילוג לתוכן