קינגסטון מדפים

בלוג

פתרונות מידוף בהתאמה אישית לעסק שלך

פתרונות מידוף בהתאמה אישית לעסק שלך

תכנון מחסן לעסק בצורה יעילה, היא מלאכה אשר דורשת מיומנות והבנה מקצועית משלבת ולוקחת בחשבון את צרכי ואופי העסק וכן את תנאי המקום וחלל האחסון. בניית מחסן והתאמת פתרונות מידוף מחייבת התאמת סוג המדפים לגודל המחסן , בנוסף, יש צורך להתאים את המדפים במטרה לאפשר תנועה וגישה נוחה, בין אם רגלית וידנית, בעזרת עגלות, מלגזות ואמצעי שינוע נוספים.

התאמת התכונות לצרכים האישיים

את המדפים ניתן לתכנן בהתאמה אישית לכל בית עסק ומחסן. תכנון מיוחד כולל ומביא בחשבון את סוג המוצרים אשר יונחו על המדפים וכן את התאמת המדפים לתנאים הייחודיים של בית העסק. מדפים אשר מיועדים לעמוד תחת כיפת השמיים, חשוב שיהיו עמידים בפני רוחות, גשם, שרב ועוד. לעומת זאת מדפים המיועדים למחסנים ממוזגים וסגורים, יכילו מרכיבים ותכונות אחרות. פתרונות מידוף חייבים לקחת בחשבון בראש ובראשונה התאמה לעומסים ומשקלים אשר יונחו עליהם.

תכנון מקצועי נכון והקפדה על בטיחות

מדפים לעסק וכן מידוף תעשייתי כוללים תכנון יעיל ומותאם מבחינה פרקטית ואסתטית לסוג העסק. בין אם מדובר בחנות או במחסן, המדפים חייבים להיות בטיחותיים ולכן עליהם לעמוד בבקרת מכון התקנים. חומרי הגלם לפתרונות מידוף לעסק הינם מגוונים, אולם, הם מתמקדים ברוב בעץ ומתכת. תכנון מקצועי של פתרונות המידוף לעסק שלך, טוב שייעשה על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום במטרה לספק מענה לכלל הצרכים והתנאים של העסק. הנתון הראשון הוא הכרת מידות המחסן והאופן בו אנו צפויים להתנייד בו.

אחסון קל וגמיש

מחסנים של חנויות קטנות הינם בעלי תכונות של אחסון קל וגמיש, הסחורה בחנות הקטנה אינה משתנה באופיה ובמשקלה באופן משמעותי ואופי ההתניידות כולל הליכה בלבד. חנויות קונות, לרוב אינן זקוקות למערכות מידוף מורכבות ובדרך כלל אין צורך להשקיע במדפים מודולריים. בתי עסק קטנים, יכולים להסתפק גם במדפים מיד שנייה אשר יכולים לספק מענה לצרכים המינימליים של אחסון סחורה בדרי גודל קטנים. בכל בחירה של מדפים לעסק יש לבצע שקלול של הפונקציונליות אל מול העלויות ולהתאים את המדפים לצרכים האישיים של בית העסק.
מלבד גודל המקום, הנתון המרכזי השני הוא כמות הסחורה המיועדת לאחסון, מהן מידותיה ומשקלה והם מדובר במוצרים מתחלפים. כאשר מדובר על סחורה במשקל קל, פשוטה ובלתי משתנה, אין צורך להשקיע כספים על מערכות מורכבות. מדפים מותאמים מבחינת המידות והייעוד, יבטיחו פתרון אחסון יעיל.

מערכות מודולריות בהתאמה אישית

כאשר מדובר בעסקים בהם ישנה תחלופה של סחורה באופן תדיר והשתנות של תכונותיה ומשקלה, הרי שיש לחשב היטב ולקחת בחשבון את הייעודים השונים של המדפים בהתאם לסוג המוצרים. במקרים אלה, מומלץ לעשות שימוש במערכות מידוף מורכבות יותר כגון מדפים מודולריים. האופציות הינן מגוונות, חלקן יקרות יותר וחלקן זולות אך שומרות על איכות. מערכות מודולריות יספקו למחסן שלכם את הגמישות הרצויה, הן מבחינת המידות והן מבחינת עומסי המשקל. המערכות המתוחכמות כוללות גם אפשרויות לשילוב של מסועים חשמליים ופתרונות מתקדמים נוספים.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

כיצד לבחור מדפים לבית?

כיצד לבחור מדפים לבית?

ראיתם פעם בית בלי מדפים? אולי כן, אך בטח תסכימו שמדובר במחזה לא מאוד שגרתי. מדפים הם חלק חשוב ואינהרנטי כמעט בכל בית בישראל ובעולם,…

המשך קריאה
ניהול נכון ואפקטיבי באמצעות מדפי מתכת

ניהול נכון ואפקטיבי באמצעות מדפי מתכת

ניהול נכון ואפקטיבי של מחסנים ומתחמי אחסנה מחייב התקנת מערכות מידוף מודולריות המאפשרות שינוע קל ונוח של הסחורה והעברת משטחים בנוחות וביעילות. מדפי מתכת מהווים…

המשך קריאה